KWATERY.WLOCLAWEK.PL
apartamenty-domy-mieszkania-pokoje
Pokoje
Pokoje
Pokoje w domach
Do wynajęcia,we Włocławku, na Osiedlu Michelin w domach jednorodzinnych na cele czasowego zakwaterowanie zamiejscowych pracowników firm, pokoje 2-osobowe z pełnym wyposażeniem i pościelą. Oferowane do najmu za naszym pośrednictwem pokoje zlokalizowane, w osielu leśnym, z dogodnym dojazdem do dróg krajowych wschód-zachód oraz drogi krajowej nr.1 (E-75) Gdańsk-Katowice. Pokoje  wyposażone w ;dwa tapczany jednoosobowe, szafy ubraniowe, stolik, 2 krzesła. Kuchnia z pełnym wyposażeniem i łazienka do użytku ogólnego mieszkańców zamieszkałych w danym budynku. Wykończenie wnętrz w dobrym  standardzie:okna pcv, podłogi panele szwedzkie lub deski, terakota, ściany i sufity cekolowane, świeżo malowane, glazura ścienna.Kwatery z pełnym  wyposażoniem: pościel, naczynia, - do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość zaopatrzona we wszystkie media: woda i kanalizacja miejska, centralne ogrzewanie i podgrzanie ciepłej wody z lokalnej kotłowni. Oferowana do najmu, dla firm zamiejscowych baza noclegowa zlokalizowana w domach jednorodzinnych wielopokojowych,Tereny posesji w pełni zagospodarowane z miejscami postojowymi dla samochodów mieszkańców.Czynsz najmu płatny gotówką,z góry w pierwszym dniu zakwaterowania . Pośrednik prowadzący wynajem: MIROSŁAW WYSOCKI, nr licencji zawodowej: 3572, tel 0696-706-980. Czynsz najmu 25,00 złotych za dobę  od osoby w tym media
Pokoje 3-4 osobowe

Pokoje 3-4 osobowe w domach jednorodzinnych do wynajęcia we Włocławku na Osiedlach; Śródmieście, Michelin, na cele  zakwaterowania zamiejscowych pracowników firm. Pokoje wyposażone jest w tapczany lub łóżka  1-osobowe z pościelą, szafki nocne, szafy ubraniowe. Piony sanitarne: łazienki z wanną lub z prysznicami, toalety-wc; w wydzielonych pomieszczeniach na każdej kondygnacji oraz kuchnia z wyposażeniem- dostępne do użytku wszystkich mieszkańców zakwaterowanych w domu. Podłogi deski lub panele podłogowe,ściany i sufity cekolowane,okna pcv.W łazienkach i kuchni terakota,glazura.Atrakcyjna lokalizacja,dogodne połączenia z wszystkimi osiedlami Włocławka i głównymi drogami krajowymi. W przypadku najmu długoterniowego pokoje do zasiedlenia po zawarciu umowy najmu oraz zapłaceniu kaucji w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.W przypadku najmu krótkoterminowego zapłata za zakwaterowanie przed zasiedleniem pokoi. Wszelkie formalności zawiązane z najmem prowadzi Pośrednik MIROSŁAW WYSOCKI, nr licencji zawodowej: 3572.Czynsz najmu za dobę od osoby 25,00PLN (cena zawiera opłaty za media i wszelkie usługi związane z najem)w tym sprzątanie i wymiane pościeli .Przy zakwaterowaniu długoteminowym  czynsz najmu podlega negocjacji.

Pokoje 3-4-5osobowe
POKOJE 3-4-5 OSOBOWE
Do wynajęcia,we Włocławku,na okres czasowego zakwaterowanie  dla zamiejscowych pracowników firm, pokoje: 3-osobowe,4-osobowe,5-osobowe z łazienką oraz pełnym wyposażeniem i pościelą. Oferowane do najmu za naszym pośrednictwem pokoje zlokalizowane w obiekcie usługowym, we Włocławku, z dogodnym dojazdem do dróg krajowych wschód-zachód oraz drogi krajowej nr.1 (E-75) Gdańsk-Katowice. Pokoje  wyposażone w ; tapczany jednoosobowe, szafy ubraniowe, stolik,  krzesła. Do użytku ogólnego mieszkańców zamieszkałych w danym budynku
kuchnia z wyposażeniem. Wykończenie wnętrz w wysokim standardzie:okna pcv, podłogi wykładzina dywanowa, terakota, ściany i sufity cekolowane, świeżo malowane, glazura ścienna. Kwatery z pełnym  wyposażoniemi pościelą- do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość zaopatrzona we wszystkie media: woda i kanalizacja miejska, centralne ogrzewanie i podgrzanie ciepłej wody z lokalnej kotłowni. Oferowana do najmu, dla firm zamiejscowych baza noclegowa zlokalizowana na terenie  posesji w pełni zagospodarowanej z miejscami postojowymi dla samochodów mieszkańców.Preferowany długoterminowy wynajem  pokoi -istotne upusty.Czynsz najmu płatny gotówką, z góry w pierwszym dniu zakwaterowania -usługa fakturowana. Pośrednik prowadzący wynajem: MIROSŁAW WYSOCKI, nr licencji zawodowej: 3572, tel 0696-706-980. Czynsz najmu  brutto za dobę w pokoju; 3-osobowym=119,00 zł, 4-osobowym=139,00 zł, 5-osobowym=145,00 złotych.
Pokój z łazienką, 2-osobowy
Pokoje 2-osobowe z łazienką we Włocławku, do wynajęcia na zakwaterowanie czasowe dla osób zamiejscowych. Kwatery zlokalizowane w budynku o wysokim standardzie wyposażenia wnętrz, usytułowanym w pobliżu drogi krajowej E-75 (nr. 1) Łódź – Gdańsk. Oferowane do najmu za naszym pośrednictwem kwatery składają się z: przedpokoju z garderobą, pokoju sypialnego, łazienki (z prysznicem) wraz z wc. Wysoki standard wykończenia wnętrz: okna: pcv; podłogi: wykładzina dywanowa, terakota w łazience; ściany: gładz szpachlowa, malowane, glazura ścienna w łazience. Oferowane do wynajęcie pokoje kompletnie umeblowane w sprzęt rtv i agd: łóżka jednoosobowe z pościelą, szafki nocne, stół i krzesła, oraz telewizor. Wszystkie media i instalacje : energia elektryczna, woda i kanalizacja miejska, ciepła woda oraz centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, telewizja (pakiet telewizji naziemnej) oraz internet Wi-Fi, monitoring. Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, dogodne połączenia z wszystkimi osiedlami i drogami krajowymi,blisko centrum Włocławka, parking dla samochodów osobowych mieszkańców-niestrzeżony. Preferowany okres najmu powyżej pół roku, na zakwaterowanie czasowe dla przedstawicieli firm, osób zamiejscowych zatrudnianych na terenie Włocławka i okolic. Kwatery do zasiedlenia po zawarciu umowy najmu.Przy wynajmie długoterminowym wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu a przy najmie krótkoterminowym zapłata czynszu z góry za okres najmu. Usługa fakturowana. Pośrednik prowadzący wynajem kwater: WYSOCKI MIROSŁAW, nr licencji zawodowej: 3572, tel. kom. 692-706-980.Miesięczny czynsz najmu; pokoju z łazienką dla 2 osób brutto z podatkiem od towarów i usług VAT:1.945,00PLN (czynsz zawiera opłaty za media i usługi związane z najmem, sprzątanie pokoi, wymianę pościeli, internet, telewizję). W przypadku zakwaterowania krótkoterminowego- dobowego czynsz najmu brutto 89,00 PLN za dobę.
Pokój z łazienką, 1-osobowy
Pokóje 1-osobowe z łazienką we Włocławku, do wynajęcia na zakwaterowanie czasowe, osób zamiejscowych.Pokoje zlokalizowane w budynku o wysokim standardzie wyposażenia wnętrz, usytułowanym w pobliżu drogi krajowej E-75 (nr. 1) Łódź – Gdańsk. Oferowane do najmu za naszym pośrednictwem kwatery składają się z: przedpokoju z garderobą, pokoju sypialnego, łazienki (z prysznicem) wraz z wc. Atrakcyjny, wysoki standard wykończenia wnętrz: okna: pcv; podłogi: wykładzina dywanowa, terakota w łazience; ściany: gładz szpachlowa, malowane, glazura ścienna w łazience. Oferowane do wynajęcie kwatery kompletnie umeblowane w sprzęt rtv i agd: łóżka jednoosobowe z pościelą, szafki nocne, stół i krzesła, oraz telewizor. Wszystkie media i instalacje : energia elektryczna, woda i kanalizacja miejska, ciepła woda oraz centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, telewizja (pakiet telewizji naziemnej) oraz internet Wi-Fi, monitoring. Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, dogodne połączenia z wszystkimi osiedlami i drogami krajowymi północ-południe,wschód zachód,blisko centrum Włocławka, parking dla samochodów osobowych mieszkańców-niestrzeżony. Preferowany okres najmu powyżej pół roku, na zakwaterowanie czasowe dla przedstawicieli firm, osób zamiejscowych zatrudnianych na terenie Włocławka i okolic. Kwatery do zasiedlenia po zawarciu umowy najmu. Przy najmie długoterminowym wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu a przy najmie krótkoterminowym zapłata czynszu z góry za okres najmu. Usługa fakturowana. Pośrednik prowadzący wynajem kwater: WYSOCKI MIROSŁAW, nr licencji zawodowej: 3572, tel. kom. 692-706-980.Miesięczny czynsz najmu; kwatery 1-osobowej brutto z podatkiem od towarów i usług VAT:1.289,00 PLN (czynsz zawiera opłaty za media i usługi związane z najmem, sprzątanie pokoi, wymianę pościeli, internet, telewizję). W przypadku zakwaterowania krótkoterminowego- dobowo czynsz najmu brutto 69,00PLN za dobę.
Pokoje 2-3-4osobowe

Pokoje 2-3-4 osobowe z umywalką,  o wysokim standardzie,  do wynajęcia we Włocławku dla zamiejscowych pracowników firm .Możliwość zakwaterowania do 40 pracowników. Każdy pokój wyposażony jest w tapczany 1-osobowe z pościelą, szafki nocne, szafy ubraniowe, telewizor, lodówkę, aneks sanitarny z umywalką. Piony sanitarne: łazienki z prysznicami, toalety-wc; w wydzielonych pomieszczeniach na każdej kondygnacji i są dostępne do użytku wszystkich mieszkańców - osób zakwaterowanych. Wysoki standard wykończenia i umeblowania każdego pokoju:meble, sprzęt agd + rtv. Oferowana do najmu kwatera nowocześnie wykończona: okna PCV, podłogi: panele, terakota, glazura; ściany: cekolowane, malowane. Parking dla samochodów osobowych mieszkańców. Atrakcyjna lokalizacja,dogodne połączenia z wszystkimi osiedlami Włocławka i głównymi drogami krajowymi. Preferowany wynajem długoterminy dla firm, usługa fakturowana. W przypadku najmu długoterniowego pokoje do zasiedlenia po zawarciu umowy najmu oraz zapłaceniu kaucji w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.W przypadku najmu krótkoterminowego zapłata za zakwaterowanie przed zasiedleniem pokoi. Wszelkie formalności zawiązane z najmem prowadzi Pośrednik MIROSŁAW WYSOCKI, nr licencji zawodowej: 3572.Czynsz najmu za dobę od osoby 25,00PLN (cena zawiera opłaty za media i wszelkie usługi związane z najem)w tym sprzątanie i wymiane pościeli .Przy zakwaterowaniu długo teminowym większej ilości osób czynsz najmu podlega negocjacji.

0 element(y|ów)

Strona głównaApartamentyDomyMieszkaniaPokojeCennik usługFirma-KontaktReferencjePowiat WłocławskiWłocławek.PL